Fabrikant: De Rooy Auto's Pleunesteeg 3a 4271BG DUSSEN, NL 0416391117 http://www.derooyauto.nl
[email protected]Bij het ontwerp van de ŠKODA Octavia Combi is alles gedaan om een kwaliteitsauto neer te zetten. Ook deze ŠKODA is dan ook een auto die tegelijk stijlvol, comfortabel en ingetogen luxueus is. De aandrijving van deze ŠKODA komt voor rekening van een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera. Een veilig gevoel! Praat tegen deze auto en de auto doet wat u wilt dankzij de ingebouwde spraakbediening. Zorgeloos en geconcentreerd rijden? Het navigatiesysteem met harde schijf wijst de weg! Met de ingebouwde WiFi-hotspot kunnen meerdere passagiers hun mobiele apparaten met internet verbinden. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van WIFI-hotspot, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en keyless entry.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel.
Wilt u met deze ŠKODA Octavia Combi een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Bij binnenkomst hebben wij deze auto netjes rijklaar gemaakt waardoor wij geen afleverkosten hoeven te rekenen.
Wij kunnen u deze auto dan ook zeer snel leveren.
Uiteraard kunt u kiezen voor een Onderhoudspakket.
Deze bestaat uit:
* Een grote onderhoudsbeurt, incl alle filters, nieuwe olie en vervanging van versleten slijtage onderdelen
* Nieuwe APK keuring (indien korter dan 9 maanden geldig)
* Airco service
De kosten voor dit pakket bedraagt €695,-
Inruil mogelijk
6,12 of 24 maanden garantie mogelijk, vraag onze verkoper naar de mogelijkheden.
Standaard heeft iedere auto 12 maanden wettelijke conformiteit garantie
Op auto's jonger dan 12 jaar en met minder dan 200.000km is een aanvullend garantiepakket van Autogarantie.nl mogelijk
--------------------
Let OP!
Overmatig olieverbruik kan ook voorkomen in moderne motoren.
Wat als "normaal" olieverbruik wordt beschouwd, verschilt per autofabrikant. Dit kan variëren van 1 liter per 1.500 km tot 1 liter per 5.000 km
Wij kunnen bij gebruikte auto's vooraf helaas niet controleren of dit aan de orde is.
Om die reden sluiten wij olieverbruik uit in onze garanties.
--------------------
De Rooy Auto's v.o.f. is aangesloten bij de BOVAG.
Wij zijn gespecialiseerd in zeer jonge personenauto's en bedrijfsauto's
Veel van onze auto's vallen dan ook nog in de fabrieksgarantie.
Auto's kunnen 24/7 ter plaatse tenaamgesteld worden.
Voor actuele Financial Lease prijzen en onze lease voorraad, kunt u kijken op: www.derooyauto.nl/financiallease.
Contact: Peter/Arjan de Rooy 0416-391117 / 0416-392703
www.derooyauto.nl / www.totaalautoservice.nl
Wij zijn RDW-erkend, BOVAG-lid, VASS-lid en aangesloten bij Autogarantie.nl (AutoTrust)
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Neem altijd even contact met ons op alvorens uw vertrek naar ons toe, dan kunnen wij zien of de auto beschikbaar is en deze voor u klaar zetten.
AUTO'S KUNNEN WEGENS ONLINE VERKOOP HELAAS NIET GERESERVEERD WORDEN.